Kim jesteśmy?

FIZJOTERAPEUTA

dr Grzegorz Puzio

Rehabilitacja jest moją życiową pasją, którą nieustannie zgłębiam. Kolejne szkolenia i konferencje pozwalają mi na bieżąco być z najnowszymi zdobyczami nauki w świecie medycyny, rehabilitacji i osteopatii. Zawsze podchodzę indywidualnie do każdego pacjenta, słucham go bardzo uważnie i wnikliwie oceniam stan funkcjonalny. Wieloletnie doświadczenie w pracy pozwala mi podnosić swój warsztat pracy. W swojej praktyce mam do czynienia z pacjentami w różnym wieku. Współpracowałem z wieloma klubami sportowymi (siatkarze AZS AGH Kraków, hokeiści Comarch Cracovia, futboliści Kraków Tigers).

Grzegorz Puzio – ZnanyLekarz.pl

FIZJOTERAPEUTA

Rafał Kajdan

Fizjoterapią zajmuję się zawodowo od 2014r. Wcześniej pracowałem jako wolontariusz oraz odbyłem praktyki w Finlandii w miejscowości Rovaniemi na Uniwersytecie Lapin AMK. W przeciągu mojej kariery pomagałem pacjentom w obrębie NFZ, ubezpieczalni prywatnych czy indywidualnych praktyk lekarskich co pomogło mi zrozumieć specyfikę pracy w zakresie różnych systemów opieki zdrowotnej. Dzięki tym doświadczeniom oraz edukacji trwającej do chwili obecnej jestem w stanie pomagać swoim pacjentom w najbardziej efektywny sposób. Zapraszam do swojego gabinetu!

Rafał Kajdan – ZnanyLekarz.pl

FIZJOTERAPEUTA

Agnieszka Wrona

Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w prywatnych placówkach fizjoterapii ortopedycznej i sportowej od ponad 10 lat. Specjalizuję się w terapii manualnej, którą wykonuję metodą szkoły niemieckiej według standardów IFOMPT – Międzynarodowej Federacji Ortopedycznej Terapeutów Manualnych
wg. F Kaltenborga, Mc Kenziego i G. Maitlanda. Stosuję również szereg metod z zakresu terapii mięśniowo powięziowej. Pomagam również pacjentom z szeroko pojętym problemem bólów głowy oraz z zaburzeniami stawów skroniowo-żuchwowych. Moim zadaniem jest ustalenie przyczyny zaburzenia, celu rehabilitacji, dobranie odpowiedniej metody leczenia oraz trening medyczny. Wszystko po to by zapobiegać ponownemu pojawieniu się bólu. Fizjoterapia to mój zawód, ale przede wszystkim pasja, którą przekładam na efektywność mojej pracy.

Agnieszka Wrona – ZnanyLekarz.pl